G-U Gretsch-Unitas

Více zde

Erbi

Více zde

Dols

Více zde

Komas

Více zde

Fapim

Fapim je jedním z předních světových výrobců vysoce kvalitních řešení a vybavení pro okna a dveře. Vyrábí více než 1 8000 výrobků v různých provedeních a povrchových úpravách. Firma se rozkládá na průmyslové ploše 100 000 m2 a především více než 500 zaměstnanci poboček a prodejních organizací v Argentině, Rusku, Spojených státech i v celé Evropě.

Více zde

Winkhaus

Společnost Winkhaus CR, s.r.o. je jednou z mnoha dceřiných firem německého holdingu Aug. Winkhaus GmbH & Co. KG, předního výrobce okenního a dveřního kování na světě.

Více zde

Brano

Historie výroby špičkových zavíračů Brano sahá téměř k počátku založení firmy. To je už více než 150 let.

Více zde

Rottner

ROTTNER Security Slovensko, s.r.o je dceřinou společností rakouské společnosti ROTTNER Tresor GmbH.

Více zde

Hobes

Firma Hobes navazuje na významnou tradici, která sahá do roku 1950, kdy byla v Horním Benešově zahájena výroba zadlabacích zámků ještě pod jménem Brano.

Více zde

Rostex

Počátek firmy ROSTEX sahá až do roku 1925, kdy byl postaven v malém jihomoravském městečku Vyškov nevelký provoz nesoucí název Železářský průmysl, zabývající se výrobou drobného kovového zboží.

Více zde

Evva

Píše se rok 1919. Tři inženýři se spojují, aby založili institut pro výzkum a praktickou aplikaci "Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt" (EVVA) Není ještě úplně jasné, na jaké výrobky se budou specializovat.

Více zde

Siso

Firma SISO-CZ působí na českém trhu od roku 1993 a zabývá se prodejem nábytkového kování a zámků dánské firmy Siso-Denmark.

Více zde

Dorma

DORMA Czech Republic byla založena v roce 1994 jako DORMA – dveřní technika ČR a v současné době v ČR přímo spolupracuje ve všech výše uvedených oblastech s více než 40 obchodními subjekty.

Více zde

Geze

Díky nejvyšším standardům kvality, pohodlí a bezpečnosti GEZE svými produkty přispívá k vývoji některých z nejvíce inovativních koncepcí budov na světě. GEZE dveřní zavírače jsou jedny z nejznámějších na světě. Denně miliony lidí využívají výhody automatických dveřních systémů.

Více zde

Tokoz

Značka TOKOZ je již od svého vzniku v roce 1920 spjata s výrobou visacích zámků a kování, v oblasti zabezpečovacích mechanismů tak působí již více než 95 let. Díky těmto dlouholetým zkušenostem se stali skutečnými specialisty na výrobu visacích zámků a dnes jsou jejich největším českým výrobcem.

Více zde

FAB

Značka FAB má za sebou více než stoletou historii. Díky stoleté tradici rozumí potřebám svých zákazníků a neustále přináší nová řešení v oblasti dveřního vybavení a ochrany majetku. Technologický vývoj jde dopředu, zabezpečovací systémy se zdokonalují a fabka jako synonymum kvality, na kterou se dá spolehnout, zůstává.

Více zde