Jako jeden z nejvýznamnějších výrobců na trhu v systémech pro dveře, okna a bezpečnostní techniku, má tato rodinná firma rozhodující vliv na inovaci, design a vývoj inženýrských a stavebních technologií. Tyto technologie jsou nepřetržitě posouvány dopředu ve vlastním technologickém centru.
Díky nejvyšším standardům kvality, pohodlí a bezpečnosti GEZE svými produkty přispívá k vývoji některých z nejvíce inovativních koncepcí budov na světě. GEZE dveřní zavírače jsou jedny z nejznámějších na světě. Denně miliony lidí využívají výhody automatických dveřních systémů.

Pokud jde o otvírání a zavírání oken, nabízí firma GEZE řešení pro nejrůznější případy použití. Kompletní řešení firmy GEZE spojují nejrůznější požadavky týkající se oken. Široká nabídka zahrnuje systémy pro každodenní  větrání a odvětrání, kompletní řešení přívodu a odvodu vzduchu pro bezpečný, rychlý a přirozený odtah kouře při požáru, přístroje pro přirozený odvod kouře a tepla a inteligentní řídicí centrály zařízení pro odtah kouře a tepla. Kromě toho nabízí GEZE kompletní sortiment pro přívod vzduchu.

V naší nabídce najdete mimo jiné elektrický otevírač dveří GEZE ECCHAIN o kterém si můžete přečíst v jednom z našich článků