Vzdálené otevírání dveří pomocí mobilu

Chytrý. Jednoduchý. Bezpečný. Plná kontrola a bezproblémová integrace NUKI Smart Lock ve spojení s AIRBNB. Znáto to, let vašich hostů byl zpožděn, ale v době příjezdu již nejste na místě. Co tedy máte dělat? Nuki Smart Lock poskytuje flexibilitu, což vám dává možnost volby, zda pozdravit hosty osobně, nebo je nechat odemknout dveře do bytu přes Nuki.

Bezproblémová integrace
Propojte svůj webový účet Nuki s vaším účtem Airbnb a Vaši hosté obdrží po rezervaci automaticky přístupový kód. Tento kód automaticky vyprší na konci pobytu.

Komfort a bezpečnost pro hosty
Nabídněte hostům neco navíc. Jednoduchý self check-in 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Ideální pro obchodní cestující a hosty přijíždějící pozdě: Místo hledání skrytého klíče pod rohožkou mohou vaši hosté jednoduše a pohodlně zamknout dveře svým smartphonem nebo zadáním 6místného vstupního kódu. Zamykání pouhým stisknutím tlačítka. Nuki Smart Lock nadchne především tím, jak jednoduché a intuitivní je pro hosty použití: Jedním kliknutím v aplikaci Nuki mohou hosté během svého pobytu kdykoliv otevřít dveře. Když opouští ubytování, zamknou dveře kliknutím na tlačítko Smart Lock.

A jak funguje integrace pro hosty?
Po dokončení rezervace obdrží hosté e-mail s číslem digitálního pozvání a vysvětlení od společnosti Nuki. Pokud aplikace Nuki ještě není instalována ve smartphonu vašich hostů, stahování se automaticky spustí po klepnutí na kód. Registrace v aplikaci Nuki není nutná.

Vítejte ve 21 století

To a spoustu dalšího naleznete v našem článku, kde jsou připravena i videa jak NUKI funguje. Náš odborně vyškolený personál Vám rád a ochotně pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.