Elektronický zámek NUKI Smart Lock pro Vaši chytrou domácnost

Elektronický zámek Nuki automaticky odemkne dveře, když přicházíte domů, a zase zamkne, když odcházíte. Váš chytrý telefon přitom zůstává v kapse! Nuki Smart Lock otočí klíčem na vnitřní straně dveří kdykoliv budete chtít. Zvládnete to buď ručně pomocí přívěsku Nuki Fob, stiskem tlačítka na Smart Locku, nebo pomocí aplikace Nuki Smartphone App. Vzdálené ovládání dveří pomocí mobilu nebylo ještě nikdy jednodušší.

Chytré otevírání NUKI Smart LockChytrá domácnostVzdálené ovládání dveří pomocí mobilu

Snadná dodatečná montáž
Namontujte Nuki Smart Lock na existující vložku a klíč. Instalace trvá méně než 3 minuty a provádí se bez šroubů nebo vrtání!

Inteligentní klíč
Přiřaďte virtuální klíč pomocí aplikace Nuki rodině a přátelům. Klíče lze nastavit tak, aby byly použity jednorázově, po určitou dobu, nebo na neomezeně dlouhou dobu.

Bezpečný domov
Z protokolu chytrého zámku Nuki kdykoliv poznáte kdo otevíral dveře, kdy a jestli je také bezpečně zamknul.

Montáž a nastavení
Nuki Smart Lock se připevní na vnitřní stranu dveří na stávající cylindrickou vložku. Existují dva různé způsoby upínání. Podle přesahu cylindrické vložky se Nuki buď připevní svorkou k vložce, nebo se nalepí na plochu dveří kolem vložky. Pokud do 5 m od Nuki Smart Locku umístíte ještě Nuki Bridge, můžete elektronický zámek ovládat přes internet dokonce i tehdy, když jste na cestách nebo v koloně.

Nuki Bridge
Umožňuje přístup k Nuki Smart Lock přes internet a otevírá nové způsoby, jak učinit Váš život pohodlnějším.

Představení Nuki

Nuki Smart Lock udělá z chytrého telefonu inteligentní klíč a z domova chytrý domov

S Nuki už nemusíte nosit klíče s sebou po kapsách aneb chytré otevírání dveří pomocí mobilu

 

Pronajímáte byt či dům například přes AIRBNB? Poznejte nový rozměr pronájmu s NUKI Smart Lock.

Chytrý. Jednoduchý. Bezpečný. Let vašich hostů byl zpožděn, ale v době příjezdu již nejste na místě. Co tedy máte dělat? Nuki Smart Lock poskytuje flexibilitu, což vám dává možnost volby, zda pozdravit hosty osobně, nebo je nechat odemknout dveře do bytu přes Nuki.

NUKI je ideální způsob, jak vylepšit svůj moderní pronájem
• Přístup bez nutnosti používat klíče pro vaše hosty 24/7 prostřednictvím aplikace Nuki, nebo zadáním 6ti místného vstupního kódu
• Poskytněte svým hostům přístup bez ohledu na to, kde se nacházíte
• Automatizované odesílání dočasných přístupových oprávnění

Plná kontrola a bezproblémová integrace NUKI Smart Lock ve spojení s Airbnb

Bezproblémová integrace
Propojte svůj webový účet Nuki s vaším účtem Airbnb a Vaši hosté obdrží po rezervaci automaticky přístupový kód. Tento kód automaticky vyprší na konci pobytu.

24/7 check-in a check-out
Nabídněte hostům něco navíc, například v exkluzivním programu Airbnb Plus. Žádné problémy na recepci, zdržování a čekání.

Inteligentní služba
Dokonce i pro poskytovatele služeb a úklidové pracovníky mohou být oprávnění k digitálnímu přístupu vydávána kdykoliv a odkudkoliv stisknutím tlačítka.

Plná kontrola
Protokol umožňuje kdykoli přístup k záznamům o uzamčení a stavu zámku dveří.

Komfort a bezpečnost pro hosty
Jednoduchý self check-in 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Ideální pro obchodní cestující a hosty přijíždějící pozdě. Místo hledání skrytého klíče pod rohožkou mohou vaši hosté jednoduše a pohodlně zamknout dveře svým smartphonem nebo zadáním 6ti místného vstupního kódu. Zamykání pouhým stisknutím tlačítka. Nuki Smart Lock nadchne především tím, jak jednoduché a intuitivní je pro hosty použití. Jedním kliknutím v aplikaci Nuki mohou hosté během svého pobytu kdykoliv otevřít dveře. Když opouští ubytování, zamknou dveře kliknutím na tlačítko Smart Lock.

A jak funguje integrace pro hosty?
Po dokončení rezervace obdrží hosté e-mail s číslem digitálního pozvání a vysvětlení od společnosti Nuki. Pokud aplikace Nuki ještě není instalována ve smartphonu vašich hostů, stahování se automaticky spustí po klepnutí na kód. Registrace v aplikaci Nuki není nutná.

Žijete a podnikáte ve 21. století

Prostudujte také článek o NUKI OPENER pro ovládání vstupních dveří pomocí mobilu. Produkty NUKI Smart Lock najdete v našem eshopu. Náš odborně vyškolený personál Vám rád a ochotně pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.