Jedna aplikace, jeden systém, jedno řešení pro všechny dveře. Nuki promění váš chytrý telefon v digitální klíč! Díky němu pak můžete vzdáleně ovládat dveře pomocí mobilu. O chytrém systému NUKI si můžete přečíst v našem krátkém představení zde.

Nuki Opener představuje další logický krok ve vizi všestranného, inteligentního, přístupového systému. Po připojení k vašemu stávajícímu interkomu poskytuje přímou kontrolu nad interkomem a předními dveřmi prostřednictvím aplikace Nuki, nebo bez ní. Vchodové dveře pak můžete ovládat vzdáleně pomocí mobilu.

vzdálené otevíráníOvládání dveří mobilem

Hlavní výhody NUKI OPENER

Už nikdy nezmeškáte žádnou dodávku
Objednali jste si balíček, ale nemůžete být doma při jeho doručení? Se zařízením Nuki Opener můžete pohodlně a vzdáleně otevřít hlavní vstupní dveře – přímo z kanceláře, nebo od vody. Pokud přidáte vnitřní kameru, můžete celý proces sledovat online.

Bez klíčů z ulice až do bytu
Je samozřejmé, že Nuki Opener usnadňuje každodenní život, i když nenakupujete online. Pokud máte inteligentní zámek Nuki a žijete v činžovním domě, bez klíčů se doposud úplně neobejdete. To je však od nynějška minulostí!

Kompatibilita
Existuje obrovská paleta různých interkomových systémů. Na rozdíl od vložek zámků neexistuje u interkomu žádný definovaný standard, pokud jde o způsob výroby nebo způsob zpracování signálů. Z tohoto důvodu nebude NUKI Opener od začátku kompatibilní se všemi systémy. Proto byla vytvořena kontrola kompatibility. Ta nám umožní snadno zjistit, zda je váš interkomový systém již kompatibilní s Nuki Opener, nebo ne.

Perfektní řešení pro krátkodobé pronájmy
Otvírač Nuki je dokonalým společníkem pro majitele, kteří díky tomuto zařízení již nemusejí trávit spoustu času předáváním klíčů od bytů / pokojů. Hosté se mohou po zazvonění ubytovat sami.

Nezávislé napájení
Nuki Opener je napájen čtyřmi bateriemi AAA, proto není ze systému budovy odebírána žádná energie. Tím se zabrání krádeži napájení a také můžete nainstalovat otvírač Nuki bez souhlasu pronajímatele.

Co NUKI OPENER umí?

Otevřít dveře prostřednictvím aplikace
Funkce Open umožňuje ovládat bzučák vašeho interkomového systému pomocí aplikace Nuki, nebo i bez ní. V kombinaci s Nuki Bridge můžete otevřít vstupní dveře budovy přátelům, rodinným příslušníkům či doručovatelům i v době, kdy nejste doma.

Ring to Open
Funkce Ring to Open vám umožňuje otevřít vstupní dveře do budovy pouhým stisknutím stávajícího zvonkového tlačítka. Otvírač Nuki pozná, že se ke dveřím blíží oprávněná osoba a aktivuje bzučák, jakmile osoba zazvoní na zvonek.

Potlačení zvonění
V aplikaci Nuki si můžete nastavit, že interkom v bytě nebude rušivě zvonit. Dokáže Vás rozpoznat, tím pádem je zvonění inerkomu zbytečné. Zvonek bude samozřejmě stále zvonit, kdykoli ho někdo stiskne.

Nepřetržitý režim
Nepřetržitý režim je zvláště užitečnou funkcí pro podniky a pro lidi pronajímající rekreační byty (NUKI podporuje Airbnb). Můžete jej použít k nastavení pevných časů, kdy se bzučák automaticky spustí, kdykoli někdo zazvoní. To umožňuje vašim hostům pohodlný přístup do budovy i bez aplikace Nuki.

Tlačítko na zařízení Nuki Opener umožňuje aktivovat tyto režimy i bez použití smartphonu.

Jak jednoduše to celé funguje, sledujte v tomto videu

Produkty NUKI Smart Lock najdete v našem eshopu. Náš odborně vyškolený personál Vám rád a ochotně pomůže s výběrem, proto nás neváhejte kontaktovat.