Elektromechanické a mechanické dveřní i skříňkové zámky pro vás vyrábí už přes čtvrt století. Česká firma ERBI systems s.r.o. dodává na trh bezpečnostní samozamykací zámky s nejvyšší certifikací vhodné pro bytové domy, školy, hotely i kanceláře.

Rychlost a pružnost
I přes široký sortiment výrobků mají dostatečné skladové zásoby. Na přání upraví pohledové díly zámků, v některých případech provádí i funkční změny.

Certifikace a záruka
Každoročně absolvují audit výroby, při kterém český certifikační úřad kontroluje dodržení technologických postupů a příslušných předpisů. Proto jejich zámky nesou označení CE a mají až pětiletou záruku.

Prověřená kvalita
Firma ERBI používá moderní technologii zpracování materiálů MIM – vstřikování směsi jemného kovového prášku za vysoké teploty (1 300 °C), která zajišťuje vysokou kvalitu a snadnou údržbu. Každý vyrobený kus zámku je ručně odzkoušen. U každé výrobní série dlouhodobě testují únavu materiálu a opotřebení výrobku na cyklických strojích.

Vlastní know-how
Výrobě elektromechanických zámků do dveří se věnují od roku 1992. Mají propracovaná konstrukční řešení spojující mechanickou funkčnost s nejmodernější elektronikou. Jsou pyšní na své zaměstnance, kteří se vyznačují profesionalitou, vysokou kvalifikací a láskou k řemeslu.

Podrobné informace o nabídce firmy ERBI najdete na jejich webu https://www.erbi.cz/cs