Zámkové vložky a ostatní klíčem ovládané zámky Mul-T-Lock jsou dodávány v 5 modelových řadách, podrobnější informace Vám rádi podají naši zkušení prodavači.

Popis produktu eurocylindrická vložka Mul-T-Lock

Použití zámkové cylindrické vložky Mul-T-Lock
Kompatibilní se zámky a zadlabacími zámky používajícími cylindrickou vložku.

Ovládání cylindrické vložky Mul-T-Lock
Otočením klíče nebo olivy o 360°. Standardní provedení: vložku nelze ovládat při plném zasunutí klíče z druhé strany.

Materiál cylindrické vložky Mul-T-Lock
Těleso a bubínek: Mosaz.
Ovládací palec nebo ozubené kolo: Ocel.
Stavítka: Niklová mosaz a nerezová ocel.

Mechanismus cylindrické vložky Mul-T-Lock
MT5+TM – kombinovaný zamykací systém (teleskopická zdvojená stavítka, “alfa” stavítko a blokovací lišta) Classic, Interactive® – systém zdvojených teleskopických stavítek.
7X7®, Integrator® – systém jednořadých stavítek viz nabídka našeho eshopu zde

Klíče
Oboustranné klíče z niklové mosazi s plastovou hlavou a barevným rozlišovačem. K dispozici jsou také celokovové klíče z niklové mosazi (jen Classic a Interactive®).

Zabezpečení klíčů Mul-T-Lock
Klíče označené „DO NOT DUPLICATE“ (nepořizovat duplikáty) mohou být vyrobeny pouze proti předložení bezpečnostní karty na výrobu klíčů.

Další možnosti
Možnost sjednotit na jeden klíč nebo zařadit do systému generálního klíče. Široká nabídka oliv, ovládacích palců a ozubených kol.
Provedení „EMERGENCY“ umožňující ovládání vložky při plném zasunutí klíče z druhé strany. V modelové řadě Classic a Interactive® možná úprava „3 v 1“ („SEMAFOR“ – nevratná změna otevírací kombinace) a TLO (vratná změna kombinace).

Normy a certifikáty cylindrické vložky Mul-T-Lock
EN 1303, EN 1627, NBÚ, Pyramida bezpečnosti ČAP

cylindrická vložka Multlock

Modulární cylindrická vložka Mul-T-Lock

Modulární sada poskytuje možnost sestavit vložku zámku jakékoli délky dle okamžité potřeby a omezit tak počet skladovaných vložek na minimum. Sady, jejichž pomocí lze skládat modulární vložky Mul-T-Lock, jsou k dispozici ve dvou provedeních. Každé provedení je založeno na délce těl, z nichž jsou vložky skládány – 35 mm a 31/33 mm.

Široký sortiment dílů umožňuje kódovat jakoukoli vložku zámku se stranou 31 – 80 mm. Můžete vytvořit eurocylindrickou vložku zámku např. 62 mm (31 × 31 mm) nebo 111 mm (33 × 78 mm), ale také 75 mm (35 × 40 mm), popř. jiné délky dle potřeby.

Práce při vlastním skládání vložky z dílců je jednoduchá, stačí se rozhodnout pro určitou délku vložky zámku, vybrat správné díly z modulární sady a vložku z nich složit. V tabulce na straně 6 je uveden seznam dílů potřebných ke skládání vložek.

Vložka zámků se skládá připevněním dílů k vyztužovací liště, která vložku také zpevní proti rozlomení. Lišty jsou číslovány s odkazem na délky stran vložek, k jejichž složení je lze použít. Lišta pro oboustrannou cylindrickou vložku je označena „x, x“ (2 číslicemi) a pro jednostrannou vložku (půlvložku) nese označení „x“ (1 číslice).

Příklad:
Skládáte-li vložku zámku 77 mm (31 × 46 mm), použijete tyto díly:

– lištu označenou 1, 2 (strana lišty označená 1 pro rozměr strany vložky 31 mm, strana lišty označená 2 je určena pro stranu vložky 46 mm) a adaptér
– na stranu vložky 31 mm použijete tělo 31 mm, bubínek 31 mm a … nic dalšího
– na stranu vložky 46 mm budete potřebovat tělo 31 mm, bubínek 31 mm, prodlužovací člen těla vložky 15 mm, prodlužovací člen bubínku 15 mm a adaptér bubínku 15 mm
– 4 ks připevňovacích šroubů

Pozn.: Těla vložek a bubínky nejsou součástí dodávky modulární sady. Pro objednávání dílců k doplnění sady používejte katalogová čísla uvedená na následující straně.

 

Příslušenství a doplňky vložek Mul-T-Lock

Speciální vyztužená vložka Mul-T-Lock
Zvýšená odolnost proti pokusům o rozlomení (dostupné v provedení Classic, Interactive® a MT5+TM).

Vložka Mul-T-Lock v provedení BREAK SECURE (s programovým zlomením). Při pokusu o zlomení se ulomí pouze okrajová část. Zbytek vložky dále zůstává funkční a chrání dveře až do doby, než dojde k výměně vložky (dostupné v provedení 7X7® a Integrator®).

Vložka Mul-T-Lock v provedení EMERGENCY. Klíčem ve vložce je možné otáčet, i když je z druhé strany plně zasunut jiný klíč. Umožňuje, aby obě strany vložky byly neustále funkční.

Speciální oliva Mul-T-Lock pro zařízení sociální péče.
Inovační olivový mechanismus s volnoběžkou. Tento produkt byl vyvinut speciálně pro snížení nebezpečí sebepoškození klientů v psychiatrických a pozorovacích ubytovacích zařízeních.
Zajišťuje soukromí klienta a současně v případě potřeby umožňuje okamžitý přístup lékařského, nebo dozorujícího personálu (vložku lze otevřít klíčem i v případě, kdy jiná osoba zadržuje z opačné strany olivu).

multlock break securemultlock emergencymultlock vyztužená vložka