ENTR je inteligentní motorický zámek, který vám umožní ovládat dveře ze Smartphonu, tabletu, pomocí PIN klávesnice, otiskem prstu nebo dálkovým ovládáním.

Hlavní přednosti systému FAB ENTR:
Už žádné klíče
Inteligentní motorický zámek FAB ENTR můžete ovládat pomocí svého Smartphonu, tabletu, PIN klávesnice nebo otiskem vašeho prstu.

FAB ENTR - ovládaní zámku mobilemBez požadavku na kabely
Motorický zámek FAB ENTR je napájen výkonnou a ekologicky šetrnou baterií, které má výdrž až 3 měsíce. V mobilní aplikaci můžete sledovat stav baterie a v případě nutnosti baterii dobít drátovou nebo bezdrátovou nabíječkou.

Bezdrátové příslušenství.
Stejně jako cylindrická vložka FAB ENTR, tak také PIN klávesnice, dálkové ovládání a čtečka otisků prstů nepotřebuje ke své instalaci a ovládání žádné kabely.  

Automatické uzamčení dveří
Odcházíte z domu ve spěchu a nejste si jisti, zda jste zamkli dveře? Díky možnosti režimu automatického uzamčení dveří budete mít jistotu, že se po vašem odchodu dveře vždy uzamknou.

Jednoduchá instalace
Díky kombinaci revolučních technologií a motorické cylindrické vložky FAB 2000 není k instalaci inteligentního zámku FAB ENTR nutný žádný zásah do dveří. Při instalaci můžete postupovat jako při standardní výměně vložky. Motorický zámek FAB ENTR vypadá z vnější strany dveří jen jako obyčejný zámek.

Maximální bezpečí
Motorická funkce zámku a automatická detekce zavření dveří zajistí, že dveře budou vždy uzamčeny a tedy bezpečné. Navíc kombinací s cylindrickou vložkou FAB 2000 ve 4. bezpečnostní třídě vytvoříte bezpečný přístupový systém k vašemu domu.

Bezpečnost, spolehlivost a komfort
Díky kombinaci mechanické cylindrické vložky FAB v nejvyšší bezpečnostní třídy s moderní technologií elektronického uzamykání poskytuje ENTR maximální bezpečnost, kontrolu a pohodlí při uzamykání vašeho domova. Sdílejte přístupová práva pomocí mobilního telefonu a aplikace ENTR.

Technické výhody
•    Ideální pro dveře všech typů a velikostí
•    Automatické uzamykání - zavřete dveře a ty se automaticky uzamknou
•    Bezpečná, zašifrovaná bezdrátová komunikace
•    Žádné kabely - bateriové napájení
•    Nouzové otevírání mechanickým klíčem

ENTR poskytuje několik možností ovládání
Dálkové ovládání
Čtečka otisku prstu -  můžete vložit otisky prstů až 20 uživatelů
PIN klávesnice - je možné předdefinovat až 20 PIN kódů
Smartphone - ovládání pomocí aplikace ENTR      

Návody na montáž a nastavení FAB ENTR

Jak instalovat FAB ENTR:

Konfigurace FAB ENTR:

Čtečka otisků prstů FAB ENTR:

Čtečka otisků prstů FAB ENTR: