Prodej FAB ENTER BYL UKONČEN jako náhradu nabízíme YALE Linus najdete ho zde.

 

FAB ENTR – Bezpečný. Jednoduchý. Bez klíčů.

FAB ENTR - bezpečný zámek

Hlavní výhody chytrého zámku FAB ENTR

• Vhodný pro většinu typů a velikostí dveří
• Snadná instalace do stávajících dveří – není zapotřebí žádné vrtání ani kabeláž
• Napájen z baterie – nezávislý na elektrické síti a kabeláži
• Bezpečná a šifrovaná bezdrátová komunikace mezi jednotlivými prvky systému
• Automatické zamykání – stačí zavřít dveře a zámek se automaticky zamkne

FAB ENTR - elektronický zámek

4 snadné kroky použití zámku FAB ENTR

Zámek FAB ENTR byl vyvinut podle nejvyšších bezpečnostních standardů a s využitím nejnovějších technologií. Poskytne vám zabezpečení a praktickou bezklíčovou kontrolu přístupu do vašeho domova. Dveře můžete odemykat různým způsobem. Můžete použít mobilní aplikaci, snímač otisků prstů, PIN kód nebo dálkové ovládání. Vyberte si způsob, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, nebo používejte jejich kombinaci. Rozšiřte snadno svůj stávající zámek o systém FAB ENTR. Stačí provést následující 4 kroky:

FAB ENTR - instalace

1. Před zakoupením zámku změřte šířku dveří (A a B). Ujistěte se, že nová cylindrická vložka nebude z vnější strany nad plochu dveří vyčnívat o více než 3 mm.
2. Vyjměte stávající cylindrickou vložku.
3. Vložte novou cylindrickou vložku (včetně jednotky ENTR) z vnitřní strany dveří.
4. Zajistěte cylindrickou vložku šroubem M5 a otočte kolečkem zpět do nulové polohy.

Praktičnost
Nemusíte si dělat starosti, pokud děti dorazí dříve ze školy nebo pokud se zdržíte v práci, zatímco ohlášená návštěva již zvoní u vašich dveří. S chytrým FAB ENTR příslušenstvím můžete ovládat kdo a kdy vstoupí do vašeho domu či bytu. Můžete nastavit až 20 různých kódů.

Snadné používání
Můžete si vybrat, jak budete odemykat dveře. Můžete používat PIN kód, dálkové ovládání, otisk prstu nebo svůj chytrý telefon.

Zabezpečení jako standard
Každý majitel domu či bytu chce mít pocit bezpečí. Bezpečná bezdrátová komunikace mezi jednotlivými prvky systému je založená na šifrovacím standardu AES128.

Vždy zapnuto
Nemusíte se bát, že výpadek proudu vyřadí systém z činnosti, FAB ENTR je napájen z akumulátoru. Nepotřebuje tedy žádné kabely ani dodávku proudu z elektrické sítě. Na slábnoucí akumulátor budete včas upozorněni.

Bezpečný, praktický a s inteligentním ovládáním
Rozlučte se s hledáním klíčů – pořiďte si bezklíčový zámek FAB ENTR

FAB ENTR problém s klíčem

Možnosti vysokého zabezpečení přístupu
Se zámkem FAB ENTR můžete používat různá zařízení pro kontrolu přístupu. Vyberte si takové, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

FAB ENTR Příslušenství

 

Nástěnná klávesnice FAB ENTR Touchpad Wall Reader - Můžete předdefinovat až 20 různých kódů. Jakmile je v klávesnici uložen kód, můžete ho použít k bezpečnému odemknutí zámku. Snadno se instaluje a programuje.

Nástěnná klávesnice se snímačem prstu FAB ENTR Fingerprint Wall Reader - Umožňuje registraci až 20 uživatelů. Můžete používat jak otisky prstů, tak kódy PIN. Jednotlivým uživatelům můžete nastavovat různé časy přístupů.

Dálkové ovládání FAB ENTR - Po spárování dálkového ovládání se zámkem můžete dveře zamykat a odemykat na dálku zevnitř i z vnějšku domu. Se zámkem můžete spárovat až 20 dálkových ovladačů, které můžete snadno dle potřeby přidávat nebo odebírat.

Napájecí zdroj FAB ENTR - Zámek FAB ENTR je nabíjen výkonným a ekologicky šetrným akumulátorem. K zajištění plné funkčnosti můžete zámek FAB ENTR nabíjet dvěma způsoby: kabelovou a bezdrátovou nabíječkou.

Aplikace FAB ENTR - Umožňuje odemykat či zamykat dveře z vašeho chytrého telefonu, tabletu či dalšího zařízení s technologií Bluetooth, což vám dává 24/7 přehled a možnost ovládání.

Představení FAB ENTR v pořadu snídaně s Novou

Návody na montáž a nastavení FAB ENTR

Jak instalovat FAB ENTR:

Čtečka otisků prstů FAB ENTR: