Na pozvání prezidenta "PSLSK"  Zygmunta Bilewicze se zástupci "Asociace zámkových a klíčových služeb ČR"  (Jan Novotný, Ing. Dolejš, B. Mahdal) zůčastnili  "Společenského setkání" Polských klíčníků s rodinami na Rekreačním středisku "SPALA", ve dnech 23.-24.6.2012 .

 V 11:00 hod bylo oficiální zahájení, přivítání účastníků a zahraničních delegací z Litvy, Ukrajiny a České republiky. Po přivítání bylo zahájeno školení firmy "WILKA" a firmy "EXPRES". Následoval společný oběd a opět školení firmy "DAD-FANA" a firmy "JMA". V průběhu dne se uskutečnilo společné zasedání prezidia "PSLSK" a "AZKS", kde se hodnotila společná dohoda o spolupráci a plány na rok 2012 a 2013 např. výměna časopisů Pevny klucz a Zámkař, pozvání na školení do Šenova u Ostravy dne 30.6.2012, pozvání na Společenské setkání členů AZKS ve dnech 9.-10.11.2012 ve vinném sklípku v Hustopěčích a pod.)

Rodinní příslušníci využívali sportovní zařízení rekreačního střediska (volejbal, střelba ze vzduchovky a pod). Večer byl zahájen bohatou večeří, hudbou k tanci a poslechu. Příjemný a zábavný společenský večer byl zakončen o půlnoci ohňostrojem.

Ing. Karel Dolejš