Vítejte na stránkách společnosti Novelo 91. Jsme rodinná firma s českým kapitálem, která v oboru podniká už řadu let. Proto Vám dokážeme poradit s výběrem i následnou údržbou veškerého zboží. Sídlo a firemní prodejnu máme v Brně na ulici Dukelská.

V našem internetovém obchodě nabízíme k prodeji panikové zámky, kvalitní certifikované bezpečnostní kování, samozamykací zámky a dveřní zavírače,  Dále pak široký výběr železářského zboží za příznivé ceny. Převážná většina nabízeného zboží je skladem v naší Brněnské prodejně. Na počkání pro Vás vyrobíme všechny běžné typy klíče a autoklíče.

Díky přímému zastoupení společnosti ERREBI S.p.a. na našem trhu jsme schopni nabídnout našim zákazníkům klíčařský sortiment značky ERREBI včetně strojů na výrobu klíčů za velmi výhodné ceny.

Nevíte si rady jak si správně vybrat cylindrickou vložku, nebo se potřebujete lépe orientovat při výběru bezpečnostního kování, případně zjistit jaké zabazpečení objektu je pro Vás vhodné dle pyramidy bezpečnosti? To vše a spousta dalšího je pro Vás připraveno v sekci odborné články na našich stránkách.

Používáte systém generálního klíče SGK? Máme pro Vás novinku od společnosti FAB - FAB +CLIQ. Pomocí elektronického softwaru si sami určíte jaký klíč odemkne zámek. V případě více zámkových vložek spravujete přístupy do jednotlivých místností a máte přehled o tom, kdy jaký klíč otevřel dveře. Přijatelná cena systému vám umožní použití i v menších firmách a domácnostech. Nebudete pak muset řešit například výměnu cylindrické vložky při ztrátě klíčů atd. Podrobnosti o systému FAB +CLIQ najdete na webu servisního patrnera FAB, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Přejeme příjemný nákup

 

Nejsme jen obyčejní přeprodávači...dokážeme věci opravit a hlavně Vám s výběrem poradit.