Jsme rodinná firma s českým kapitálem, která podniká na trhu již od roku 1991. Dokážeme Vám poradit s výběrem, následnou údržbou i servisem veškerého námi nabízeného zboží. Sídlo a firemní prodejnu máme v Brně na ulici Dukelská třída 13 v Husovicích. Neseme označení Servisní partner FAB, co to znamená? Slovy firmy FAB: "Mezi Servisní partnery patří jen ti nejlepší zámečníci v celé České republice. Je to nejvhodnější místo pro nákup a servis výrobků FAB. Proškolení profesionálové Vám dokážou poradit to nejvhodnější řešení, zrealizují montáž a zajistí budoucí servis. Na jejich prodejnách najdete kompletní portfolio produktů značky FAB, včetně nejmodernějších elektronických systémů." Nejsme jen obyčejní přeprodávači. Dokážeme věci opravit a hlavně Vám s výběrem odborně poradit.

Nevíte si rady, jak si správně vybrat cylindrickou vložku, nebo se potřebujete lépe orientovat při výběru bezpečnostního kování, případně zjistit jaké zabezpečení domu, bytu, nebo chaty je pro Vás vhodné? To vše a spousta dalšího je pro Vás připraveno v sekci odborné články na našich stránkách.

V našem internetovém obchodě nabízíme např. panikové zámky, kvalitní certifikované bezpečnostní kování, samozamykací zámky a dveřní zavírače, trezory a další. Převážná většina nabízeného zboží je skladem v naší prodejně. Na počkání pro Vás vyrobíme všechny běžné typy klíčů a autoklíčů. Dokážeme opravit dálkové ovládání, a tak Vám ušetřit peníze za nákup nového.

Stále oblíbenější tzv. chytré otevírání je samozřejmostí i pro nás. Přístupové systémy pomocí čipů, karet, popř. mobilního telefonu či otisku prstů jsou běžně v naší nabídce. Používáte systém generálního klíče SGK? Máme pro Vás například FAB +CLIQ. Pomocí elektronického softwaru si sami určíte jaký klíč odemkne zámek. V případě více zámkových vložek spravujete přístupy do jednotlivých místností a máte přehled o tom, kdy a jaký klíč otevřel dveře. Nebudete pak muset řešit například výměnu cylindrické vložky při ztrátě klíčů atd. Podrobnosti o systému najdete na webu, nebo nás kontaktujte.

Díky zastoupení společnosti ERREBI S.p.a. na našem trhu jsme schopni nabídnout našim zákazníkům klíčařský sortiment značky ERREBI včetně strojů na výrobu klíčů za velmi výhodné ceny.

Přejeme příjemný nákup