ASSA ABLOY EL001323
elektrický dveřní vrátný s úzkou konstrukcí typ PROFIX2 bez monitorování
ASSA ABLOY EL001778
elektrický dveřní vrátný s úzkou konstrukcí typ PROFIX2 s monitorováním
ASSA ABLOY EL001324
elektrický dveřní vrátný s úzkou konstrukcí typ PROFIX2 bez monitorování
ASSA ABLOY EL001960
elektrický dveřní vrátný s úzkou konstrukcí typ PROFIX2 s monitorováním
ASSA ABLOY EL002235
voděodolný elektrický otvírač
ASSA ABLOY EL001331
typ PROFIX2
ASSA ABLOY EL002283
typ PROFIX2
ProFix je speciální patentované konstrukční řešení elektrického otvírače, které umožňuje změnšit prostor pro montáž otvírače a umístit ho uvnitř dveřní zárubně jako běžný zadlabávací zámek.
Výsledkem montáže je umístění elektrického otvírače bez nutnosti výřezu dveřní zárubně. Ideální pro dveře bez polodrážky (bezfalcové dveře).
Elektrické otvírače ProFix jsou vyráběny pro všechny typy aplikací. Od běžných elektrických otvíračů po požárně odolné.
Elektrický otvírač není vidět, pokud jsou dveře zavřené.
Je stále zachována funkce seřízení západky elektrického otvírače (Fix).
Pro montáž je třeba zvolit vybraný typ elektrického otvírače a speciální ProFix protiplech dle typu dveří.
Kdy je možné použít ProFix elektrický otvírač?
Konstrukce dveřního křídla je určujícím faktorem, jaký typ ProFix elektrického otvírače musíte zvolit. Klíčová hodnota je vzdálenost od hrany střelky zadlabávacího zámku po kraj dveřního rámu. Jde o rozměr, který je označen jako jako "X-vzdálenost".
- falcové dveře s hodnotou X=6 mm nebo více
Výhody montáže ProFix:
+ možné použití "U" plechů
+ nejsou nutné výřezy ve dveřním křídle = lepší zvuková a tepelná izolace
+ instalace bez mezer
+ chrání použitý profil
+ stabilnější montáž
+ větší bezpečnost
+ nenarušený design dveří