Do 14 dnů

Cylindrická vložka Xesar pro jednostranný přístup - europrofil

EVVA
od 11 281,00 Kč
9 323,14 Kč bez DPH
Volitelné příplatky:
Cylindrická vložka Xesar speciální povrch, leštěný nikl1 664 Kč
Cylindrická vložka Xesar speciální povrch, leštěná mosaz1 664 Kč
Cylindrická vložka Xesar bezpečnostní funkce (volitelná): FAP - bezpečnostní funkce2 329 Kč
Cylindrická vložka Xesar nadměrná délka 97 až 122 mm (? 127 mm na přání)832 Kč
Cylindrická vložka Xesar pro jednostranný přístup - europrofil11 281 Kč

Cylindrická vložka Xesar model pro jednostranný přístup (europrofil)

Cylindrická vložka Xesar je přístupová komponenta napájená z baterie. Modulová konstrukce umožňuje rychlé přizpůsobení délky přímo na místě. Již ve standardním provedení je cylindrická vložka Xesar vybavena celou řadou ochranných opatření proti manipulaci. Související podrobnosti jsou uvedeny v katalogu výrobků.
Cylindrická vložka Xesar je určena jak pro venkovní, tak pro vnitřní instalaci a k montáži do protipožárních a únikových dveří. K dispozici jsou cylindrické vložky Xesar jako půlvložky nebo oboustranné vložky s jednostranným nebo oboustranným elektronickým uvolněním.

Optická a akustická signalizace
Cylindrická vložka Xesar signalizuje události jak akusticky, tak opticky. K tomuto účelu se na hraně čtecí jednotky cylindrické vložky Xesar nachází LED dioda.

Oblast snímání
Snímač čtecí jednotky se nachází v plastové krytce hlavice cylindrické vložky Xesar mezi logem společnosti EVVA a LED diodou.

Princip funkce
Elektronická vnější hlavice cylindrické vložky Xesar je standardně rozpojena. Pokud se vnější hlavice použije, uzamykací patka zůstane rozpojena a vnější hlavice se otáčí bez toho, aby pohnula uzamykací patku.
Po přidržení oprávněného identifikačního média u čtecí jednotky cylindrické vložky Xesar se vnější hlavice na dobu 5 sekund mechatronicky zasune a uzamykací patka cylindrické vložky Xesar se bude při použití vnější hlavice pohybovat s ní.
Čistě mechanická vnitřní strana u provedení s jednostranným elektronickým otevřením zůstává u cylindrických vložek Xesar stále zasunuta a lze ji kdykoli uvést v činnost.
U cylindrických vložek Xesar s oboustranným elektronickým otevřením se vnitřní elektronická hlavice chová stejně jako vnější elektronická hlavice.
Cylindrická vložka Xesar je vybavena pamětí událostí, kde je zaznamenáno posledních 1 000 událostí. Pokud je paměť událostí plná, jsou nejstarší záznamy přepsány novými záznamy. Synchronizujte proto události pravidelně, abyste zabránili jejich ztrátě.

Více informací o chytrém otevírání Xesar naleznete v našich odborných článcích.

Náš odborně vyškolený personál Vám rád a ochotně pomůže s výběrem, proto nás neváhejte kontaktovat.

Cylindrická vložka Xesar pro jednostranný přístup - europrofil
Nové K dispozici online