Skladem

Čtečka otisků prstů FAB ENTR

ASSA ABLOY
5 150,00 Kč
4 256,20 Kč bez DPH

Čtečka otisků prstů FAB ENTR:
- otevření dveří bez nutnosti použít klíče
- načtení otisků dvou různých prstů jednoho uživatele
- možnost naprogramovaní až 20 různých uživatelů
- jednoduché programování přímo na klávesnici
- čtečku lze použít v kombinaci s bezdrátovou klávesnicí
- možnost nastavení časových oken např. pro paní na úklid. Je možné určit v kolik hodin a který den bude mít přístup do domu     určitý Vámi vybraný uživatel.

U čtečky otisků se nastavuje i PIN kód pro případ, že by Vám prst čtečka "nebrala". Např. pokud by jste měli zmzlé prsty popř. jste šli z bazénu a prsty byly rozmočené. Pokud by jste si tento kód nastavili např. pro paní na úklid, tak není potřeba její prst ukládat do paměti. Samozřejmě se dá kdykoliv změnit a zamezitt tak této osobě v přístupu.
U čtečky otisků prstů je možno nastavit tzv. dvojí jištění kdy po přejetí prstem po snímači musíte zadat ještě PIN kód.
Primárně je čtečka vyráběna na napájení tužkovými bateriemi, ale dá se doobjednat i modul pro připojení kabelem. 

Návod pro uživatele FAB ENTR

Zaměření vložky a umístění adaptéru
V Brně a okolí pro Vás zajistíme zaměření a odbornou instalaci produktu FAB ENTR u Vás na adrese včetně spárování se čtečkou otisků prstů, dálkových ovladačů, číselné klávesnice a dalšího příslušenství, které si vyberete. Není problém namontovat vložku FAB ENTR i do dveří značky bedex, které mohou být osazeny vložkou s ozubeným kolem. Samozřejmostí je i případný servis či řešení reklamací přímo u zákazníka při zakoupení produktu FAB ENTR včetně instalace. Dále jsme schopni zajistit systém generálního klíče pro více vložek do které zakomponujeme ve Vaší domácnosti či firmě i ostatní vstupy dle Vašeho přání.

Čtečka otisků prstů FAB ENTR
Nové K dispozici online